Відпочинок у Генічеську

Пляж у Генічеську

Пляж у Генічеську

Генічеськ знаходиться в Херсонській області. Він відноситься до курортної зони Арабатська стрілка, однак він відділений від цієї морської коси Тонкою протокою, через яку веде міст. Коса вузька, у найвужчому місці трохи більше двохсот метрів. Від Геніческа до Стрелкового багато баз відпочинку, практично всі місцеві жителі задіяні у сприянні туристичному відпочинку, тому клімат тут доволі непоганий – туристи тут бажані гості. Море, як на більшості Азовського узбережжя, доволі мілке, тому тут люблять відпочивати з дітьми.

Курорт Генічеськ

А так виглядає море біля Генічеська зимою - крига всюди

А так виглядає море біля Генічеська зимою – крига всюди

Генічеськ – доволі велике місто з усіма витікаючими з цього особливостями інфраструктури – різноманітні магазини, кінотеатри, різноманітні розваги, парк атракціонів, звичайно – пляж. На пляжі йде справжнє курортне життя, дискотечна музика лунає всю ніч.

На базарах багато морепродуктів, оскільки Азовське море є дуже рибним. Є храм Різдва Богородиці, любителям історії варто відвідати краєзнавчий музей, в якому багато експонатів цього видатного південного краю.

Екскурсії з Генічеська

Вода у соленому озері в Генічеську тримає як озеро в Солотвині

Вода у соленому озері в Генічеську тримає як озеро в Солотвині

Арабатська стрілка багата лікувальними ресурсами – Сиваш, морське повітря, в році багато сонячних днів. Фактично погода тут така сама, як у Криму, а ціни значно нижчі. Тут є озера із соленою цілющою водою, в яких людина плаває, наче в солотвинському озері зроблені радонові ванни, є термальні джерела, лікувальні грязі, у тому числі рідкісна голуба глина – все це є бажаними місцями для місцевих жителів і туристів. Сюди можна приїхати на автобусі, таксі чи приватному мікроавтобусі, якими возять туристів бази відпочинку.

Можна відвідати місцеві курорти – Генгорку (Генічеську горку), тут є термальні води, які спеціальні обладнані у водолікувальному закладі “Гаряче жерело”. Тут відкрився найбільший в Україні дельфінарій “Оскар”.

У селі Счастливцево є досить серйозна інфраструктра, тут туристам пропонують квадроцикли на мотодромі, також є парк розваг з каруселями. Можна покататися на парашуті, човні. Проживання на будь-який смак – від доглянутих готелів до наметових кемпінгів. Тут також є термальне джерело із басейнами, користуватися можна безкоштовно, оскільки це на території недобудованої бази. Також у Счастливцево є зоопарк типу сафарі із рідкісними тваринами – леви, мавпи, страуси, вовки, лисиці, ведмеді та багато інших. Зоопарк називається контактним, оскільки багатьох тварин можна чіпати руками і годувати.

Квадроцикл на геніченському пляжі

Квадроцикл на геніченському пляжі

Останнє село Херсонської області на Арабатській косі – Стрілкове, відпочинок в якому найдешевший. Не зважаючи на перебування тут українських військових, курортний сезон у 2015 році пройшов без особливих проблем. Біля Стілкового є страусина ферма.

Відпочинок в Генічеську http://moreazov.com/genichesk запам’ятається надовго – тут все зроблено для того, щоб провести час, як заманеться – можна і розслабитися і активно відпочити.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.