Арабатська стрілка – відпочинок на Азовському морі

Лікувальне озеро на Арабатській стрілці

Лікувальне озеро на Арабатській стрілці

Арабатська стрілка є піщаною косою довжиною понад сто кілометрів і шириною від двісті метрів до семи кілометрів. Цей довгий півострів називають ще Тонкою косою, оскільки він є морською косою з ракушечника, який утворив піщані пляжі по всій довжині.

Лікувальне озеро Сиваш біля Арабатської стрілки

Море в Генічеську

Море в Генічеську

Море тут неглибоке, воно поступово поглиблюється, глибина з людський зріст трапляється на відстані понад ста метрів від узбережжя. Але крім пляжного відпочинку тут можна ще поправити здоров’я різними природними чинниками.

На захід від Арабатської стрілки – озеро Сиваш із дуже соленою водою, яка водночас є цілющою через безліч мінеральних речовин в ньому, його ще порівнюють з Мертвим морем чи озером в Солотвино. Азовське море входить в сиваш через Тонку протоку. В Сиваші сильно солена вода, містить йод, бром, кремнієву кислоту і термальні джерела з температурою понад тридцять градусів.  Тут також є лікувальні грязі, цілюща соляна рапа, на самій косі знайшли питні мінеральні джерела.

Водолікувальний і грязелікувальний курорт – Счастливцевое, де є приватна водолікарня, також басейни з соленою водою є в Стрілково, лікувальні процедури розвиваються в Генгорці. У всякому разі зі всіх населених пунктів, у тому числі з Геніческа сюда можна добратися приватним транспортом – такі екскурсії дуже популярні. Вода крім того, що містить багато речовин, вона є радоновою з температурою понад шістдесят градусів. Тут лікують опорно-руховий апарат, судинну систему, серце, нервову систему, органи травлення, шкірні захворювання.

Екскурсії на Арабатській стрілці

Віндсерфінг на Арабатській стрілці

Віндсерфінг на Арабатській стрілці

З населених пунктів Арабатської стрілки пропонуються екскурсії на страусину ферму, до гарячих джерел, до соленого озера, на озеро Сиваш, відвіати Азово-Сивашський національний природний парк. Також є морські прогулянки, можна відвідати історичні пам’ятки Криму. Хоч зараз пропускна система на Крим утруднена, сподіваємось що все швидко владнається і люди зможуть спокійно відпочивати і подорожувати. Незважаючи що тут проходить лінія розмежування з Кримом, відпочивати можна, неспокійна ситуація не дає цінам на відпочинок зростати і тут якісно можна відпочити за невеликі гроші, дешевше, точто дешевше, ніж відпочити в Єгипті.

Курорти Арабатської стрілки

Сиваш із цілющою водою

Сиваш із цілющою водою

Арабат від тюркського означає передмістя або військовий пост. Тут була фортеця, яка охороняла Крим від походів козаків, очевидно від цього форту і пішла назва цього півострова. Зараз тут такі курортні населені пункти як Геніческ, Генгорка, Счастливцево, Стрілково – перечислено з півночі на південь. Всюди пансіонати, бази відпочинку, приватний сектор – як і повинно бути на курорті. Причому найдешевшим відпочинок вважається у Стрілковому.

Відпочинок на Арабатскій стрілці http://moreazov.com/genichesk/arabatskaja-strelka недорогий і має багато можливостей – історія, природа, лікування, оздоровлення, рибалка. Все для того, щоб набратися сил і відпочити психологічно.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.