Гірськолижний відпочинок в Маріуполі на базі Аляска

Схема витягів гірськолижного курорту Аляска в Маріуполі

Схема витягів гірськолижного курорту Аляска в Маріуполі

Маріуполь має теплий клімат, однак це велике місто Донеччини і тут зробили гірськолижний витяг із снігонапилювачами, що дозволяє кататися у морозні сніжні зими декілька місяців.

Гірськолижний відпочинок в Маріуполі

Інформація для туристів в Маріуполі

Маріуполь знаходиться у Донецькій області на березі Азовського моря. Область межує з Запорізькою, Дніпропетровською, Харківською, Луганською областями та Російською Федерацією. Головні ріки області – Сіверський Донець, Казенний Торець, Бахмут. Рельєф області в основному рівнинний, однак на півночі є горбисті частини Донецького кряжу і Приазовської височини.

Місто засновано у 1778 році під назвою Павлівськ, згодом його перейменували на Маріуполь. У 1948 році місто було перейменовано на Жданів, у 1990 році стару назву повернено.

Маріупольський краєзнавчий музей, вул. Георгаївська, 20, тел. (0629) 33-54-34 Хороша археологічна колекція на скіфську тематику, також експонати, які ілюструють історію, етнографію та природу краю.

Музей народного побуту, вул. Георгіївська, 55, тел. (0629) 33-52-07. Збірка етнографічних матеріалів, які змальовують життя багатьох національностей краю – українців, татар, греків, вірмен тощо.

Гірськолижний центр «Аляска» в Маріуполі

Центр зимового відпочинку «Аляска» розміщується у Жовтневому районі м. Маріуполь. Центр включає траси, витяг, трамплін, два снігонапилювачі, здатні напилювати сніг при температурі до 10 градусів тепла (слід врахувати, що у Маріуполі морози взимку тримаються максимум півтори місяці). Є прокат з лижами, санками та сноубордом. Одночасно гірськолижний центр може обслужити 300 чоловік.

Сам схил довжиною 420 метрів, на ньому послідовно розміщуються два бугельних витяги – довжиною по 200 метрів. Відповідно траси поділяються на верхню частину – довжиною 200 метрів, дуже полога, для початківців, нижня частина траси більш крута, довжиною 300 метрів, з перепадом висот 60 метрів. Схили доглянуті, працює ратрак.

Аляска центр. м.Маріуполь Жовтневый район 23 МКР вул.Гранітна, спуск до р.Кальчик

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.