Гірські лижі в Дніпропетровську

Зимовий пейзаж

Зимовий пейзаж

Частину Дніпропетровської області займає Придніпровська височина, горбиста місцевість сприяє розвитку зимових видів спорту.

Дніпропетровськ є обласним центром Дніпропетровської області. Область межує з Полтавською, Харківською, Донецькою, Херсонською, Запорізькою, Миколаївською, Кіровоградськими областями. Рівнинна частина області знаходиться у Придніпровській низовині, горбиста – в межах Придніпровської височини. Через область протікає Дніпро, який є найбільшою рікою області.

На місці Катеринослава здавна існували козацькі слободи. Катеринослав був заснований у 1787 році фаворитом Катерини ІІ князем Г. Потьомкіним і названий на честь імператриці. Місто багато разів міняло назву – з 1797 року Новоросійськ, з 1802 року знову Катеринослав, з 1918 року – Січеслав, з 1926 року Дніпропетровськ.

Місто має непоганий архітектурний комплекс, ядро якого було створено в основному в ХІХ – на початку ХХ ст., серед найцікавіших пам’яток: Будинок губернатора (1830 р., вул. Леніна, 14), Спасо-Преображенський собор (1835 р., пл. Жовтнева), Будинок земської лікарні (1847 р., площа Жовтнева, 14), Перша чоловіча гімназія (1861 р., площа Жовтнева, 2), Миколаївська церква (1915 р., просп.Калініна, 66).

З музеїв особливий Діорама «Битва за Дніпро» (просп.К.Маркса, 16), тел. (0562) 46-34-26). У ньому на полотнищі площею понад 800 квадратних метрів відтворено битву за Дніпро між німецькими та радянськими військами. Зображення доповнюється залишками споруд, зброєю часів Другої світової війни.

Зоопарк можна оглянути у парку імені Т. Шевченка, у ньому можна побачити різноманітних тварин та птахів з різних куточків світу.

Гірськолижний розважальний комплекс “Лавина”

Гірськолижники

Гірськолижники

Розважальний парк «Лавина» розміщується у центрі Дніпропетровська, у південно-східній частині правобережжя, по вул.Космічній, 20, в Тонельній балці, між вулицею Космічною та проспектом Гагаріна, біля жилих масивів Перемога, Сокіл та Тополь. Добиратися можна практично з будь-якого району міста маршрутками.

Є гірськолижний витяг траса довжиною 350 м, перепад висот 50м. Біля нижньої станції є роздягалки, можна винайняти інструктора, скористатися послугами дитячої кімнати. Також є медпункт, автостоянка з охороною. Зимовий відпочинок урізноманітнює каток, літній – атракціони. Поїсти можна в ресторані «Sports city cafe», а переночувати – в готельному комплексі «Лавина».

Координати відпочинкового комплексу «Лавина»
місто Дніпропетровськ,
вулиця Космічна, 20
т/ф (0562) 32-45-32
http://www.lavina.in.ua/
e-mail: info@lavina.dp.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *