Фестиваль День лісоруба

Змагання лісорубів

Змагання лісорубів

Фестиваль День Лісоруба в 2015 році буде проходити на турбазі Закарпаття, термальні води Берегово 17 вересня.

Фестиваль День лісоруба

Фестивалі лісорубів в Україні

Лісоруб з США на фестивалі лісорубів

Лісоруб з США на фестивалі лісорубів

Фестивалі лісорубів в Україні не є традиційними, однак оскільки в Карпатах лісу і лісорубів багато, то і свята лісоруба починають виникати. В 2011 році в Берегометі було проведено свято день працівника лісу, яке стало своєрідним фестивалем лісорубів. В 2014 році фестиваль лісорубів було проведено у Ясені, однак наймасштабніший фестиваль на лісорубну тему має бути проведений у вересні 2015 року в Берегово.

День лісоруба в місті Берегово в 2015 році

Пам'ятник святому Іштвану в Берегово

Пам’ятник святому Іштвану в Берегово

Фестиваль День лісоруба буде проведений 17 верересня в місті Берегово, 20 вересня відзначається день працівника лісового господарства, очевидно до цього свята і готуєтся фестиваль лісорубів. На святі будуть різноманітні змагання на тематику рубання, розпилювання, обробітку дерев різними інструментами – пилками, сокирами, бензопилами.

Традиційно на таких святах спонсорами є фірми-виробники обладнання для рубки дерев, наприклад Stihl, однак поки-що деталі майбутнього свята не відомі. Звичайно, не обійдеться без етноярмарку, святкового гощення, можливо буде концерт.

Що подивитися в Берегівському районі

Музей Берегівщині в місті Берегово

Музей Берегівщині в місті Берегово

Берегівський район дуже цікавий – більшість населення в ньому, як і в місті Берегово – етнічні угорці, тому в місті багато написів угорською. Взалі місто чисте, схоже на європейське.

Найвидатніша пам’ятка Берегівського району – термальні джерела, власне на базі Закарпаття, на якій буде проводитися фестиваль і є термальні джерела. Також неподалік термальні джерела є в Косино, там відвідування теплих басейнів дорожче. В районі багато старовинних храмів, деякі з яких споруджені ще в ХІІ – ХІІІ столітті (зокрема такий костел є в Берегово). Також в Берегово-Берегасі є палац Бетлені. Є два замки – у Квасово і Боржаві, однак від них залишилися руїни, які мало цікаві звичайним туристам (які не є фанатами замків). Взагалі Закарпатська область доволі маленька, якщо є автомобіль, можна оглянути багато цікавого.

Якщо ви любителі комфорту і старовини, можете придивитися до інтер’єрних годинників на oddo.com.ua – там є настільні і настінні хронометри, які допоможуть створити затишок в оселі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.