Терміновий викуп автомобіля компанією AutoTrader

Автомобіль не можна продати тільки на місяці

Автомобіль не можна продати тільки на місяці

В житті часто трапляється ситуація, коли автомобіль вже не потрібен – його потрібно замінити на новий, щоб постійно не ремонтувати старий, змінилося місце роботи, немає змоги оплачувати кредит, чи просто терміново потрібні гроші. Компанія AutoTrader викупить Ваш автомобіль протягом одного дня.

Терміновий викуп автомобіля

Терміновий викуп автомобілів

Терміновий викуп автомобілів

Продати автомобіль в наш час досить важко, оскільки пальне подорожчало і люди не мають бажання брати на себе додатковий фінансовий тягар. Часто люди продають автомобіль через оголошення. Це не завжди ефективно, оскільки на автомобіль можуть дивитися потенційні покупці, однак свій вибір будуть зупиняти на інших авто, це може бути марною тратою часу.

Тому для тих, хто цінує час та хоче зекономити власні зусилля, існує послуга термінового викупу автомобіля від одного дня. Компанія AutoTrader викуповує автомобілі в Києві та області, а також в Чернігові, Полтаві, Вінниці та Житомирі. Транспортні засоби можуть бути в будь-якому вигляді та стані, зокрема після ДТП, або взяті в кредит, головне, щоб авто було після 1990 року випуску.

Іноді просто виникає бажання змінити автомобіль на новий

Іноді просто виникає бажання змінити автомобіль на новий

Для послуги терміновий выкуп авто потрібно мати лишень паспорт, ідентифікаційний код, свідоцтво про реєстрацію авто, для кредитних автомобілів – лист про погашення кредиту з банку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.