Як вибрати затіняючу сітку

ГородЗатіняюча сітка – це специфічний синтетичний матеріал, який захищає рослини від надмірного сонячного випромінювання.

Що таке затіняюча сітка

Виглядає затіняюча сітка, як суцільне полотно з великою кількістю рівномірно розташованих прорізів https://biotol.com.ua/ru/setki-ten. Залежно від частоти і величини цих осередків і визначається основна функціональна характеристика – ступінь затінення. Що стосується основи, то виготовлена затіняюча сітка зі спеціальних синтетичних волокон з домішкою фольги. Такий матеріал не тільки ефективний, але і повністю безпечний для людини і навколишнього середовища.

Види за застосуванням

Маскувальна. Здатна приховати від сторонніх очей неприємні або секретні об’єкти. Зазвичай для таких цілей вибирається матеріал з максимально можливим показником затінення.

Затіняюча Сітка для помідорів. Здатна істотно підвищити врожайність і вберегти розсаду від в’янення. Помідори-досить сприйнятливі до сонячного світла рослини. Тому слід вибирати матеріал із середнім значенням затемнення (60-70%).

Затіняюча Сітка для огірків. Також допоможе захистити рослини від висихання і дозволяє підвищити врожайність на 10-15%. Але варто пам’ятати, що огірки вимагають для нормального розвитку набагато більше сонячного світла, тому для їх укриття слід вибирати моделі з легким ступенем затінення. Ідеально підійдуть варіації з показниками в 45%

Затіняюча Сітка для теплиці. Для парникових конструкцій вибір матеріалу залежить від способу розміщення. Якщо ви плануєте натягувати затінює сітку всередині теплиці для поліпшення парникового ефекту можна вибрати моделі з невеликим рівнем затінення. Якщо ж матеріал буде розміщуватися зовні для захисту розсади від ультрафіолетового випромінювання – краще купити варіації з серйозними показниками затримується світла (70-80%).

Затіняюча Сітка для забору. Використовується для комбінації з рабицею і створення недорогого, але надійного паркану. Для такої мети відмінно підійдуть моделі зі ступенем затінення 80-90%. Вони, з одного боку, не пропустять велику кількість світла і сторонніх поглядів, з іншого, якщо робити козирок над парканом з сітки, допоможуть утримувати сніг та інші опади.

Затіняюча Сітка для городу. Якщо ви плануєте купити універсальну модель для укриття різних культур – краще віддати свою перевагу моделям із середніми показниками (60-70%).

Види за ступенем захисту від сонця

Затіняюча сітка 45%. Найлегший варіант. Пропускає досить велику кількість сонячних променів і не створює повноцінної тіні. Дуже добре підходить для солнцелюбівих рослин (огірки, кавуни, дині).

Затіняюча сітка 60%. Більш щільна варіація, здатна вберегти ваші посіви в спекотні дні. Відмінно зарекомендувала себе в комбінації з перцем, помідорами, баклажанами, капустою і т. д.

Затіняюча сітка 70%. Варіант з серйозним ступенем захисту від сонця. Прекрасно підходить для зовнішнього укриття теплиць і парників. З одного боку, добре захищає від перегріву, з іншого – пропускає достатню кількість світла для нормального розвитку рослин.

Затіняюча сітка 80%. Щільний варіант, що створює серйозну тінь. Найкраще використовувати для облаштування парканів, накриття машин в жаркий день і т. д.

Затіняюча сітка 90%. Найбільш щільний варіант. Використовується для маскувальних цілей, створення альтанок, літніх майданчиків в кафе і ресторанах. Не рекомендується купувати для захисту рослини, адже такий варіант не пропускає достатньої кількості світла для нормального їх розвитку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.