Заробіток на відгуках

Бувають і такі клавіатури

Бувають і такі клавіатури

Багато цікавляться, скільки можна заробити на інших сайтах? Із різних видів заробітку на інших сайтах прийнятним є тільки заробіток на написаннях відгуків. Сайти, які оплачують написання власних відгуків, пропонують десь біля 1 російського рубля за 1000 символів (це в середньому). Так і рахуйте – при швидкому наборі (не дивлячись на клавіатуру) людина набирає біля 1000 символів за 5 хвилин. За годину реально заробити 5 – 10 російських рублів. Для порівняння – найменші розцінки для копірайтерів-початківців – 5 рублів за 1000 символів, таку оплату за грамотні твори “на вільну тему” можна знайти на біржі Etxt, там є “мультизамовлення” різних статей на вибір на об’єм понад 10000 символів відразу. Але і там можна знайти роботу початківцям за 10 рублів за 1000 символів. Але заробітки на відгуках цікаві тим, що після написання відгуку отримуєш невеликий “пасивний” прибуток і, крім того, можна писати саме те, що хочеш, це я би сказав не стільки заробіток, як можливість розслаблено потренуватися в наборах текстів.

Заробіток на відгуках

Заробіток на сайті Отзовик

Отзовик – сайт, на якому потрібно залишати власні відгуки про події, поїздки, різні товари. Якщо ваш відгук цікавий іншим користувачам Інтернету і він не менший 500 символів, за його перегляд сторонніми особами нараховується невелика, але постійна плата. Відгуки потрібно залишати не рідше, як раз на місяць. Якщо на дану тему на сайті Отзовик менше 30 відгуків, вам можуть нарахувати одноразовий бонус. Бажано до відгука додавати власні фото і відео. Є партнерська програма. При сайті є експерементальні проекти Мамсик (немає вже Мамсика, хоча ідея була хорошою) і Фоторецепт.

Оплата за написання відгуків різна на різні теми, але в принципі на туристичні теми виходить 2 рубля за 1000 знаків, це немало, якщо врахувати, що пишеш на довільну тему. Так що якщо набрати друзів, які будуть переглядати відгуки після публікації, і прийнятись за роботу, цілком реально заробити 1000 гривень в місяць при повній зайнятості. Потрібно тільки освоїти метод друку, коли не заглядати на клавіатуру, і знати клавіатуру на пам’ять. 1000 символів при такому методі набираються за 5 хвилин (професіонали набирають 1000 символів за 2 – 3 хвилини, світовий рекорд – за 1 хвилину). Так що 5 – 10 тисяч символів на годину цілком можна надрукувати, бажано щоб стаття мала 5 тисяч символів, тобто виходить дві статті за годину, 20 рублів за годину (10 гривень, після останнього падіння курсу гривні легко рахувати). А це вже мінімальна зарплата. За день можна заробити 50 гривень, множте на 20 днів і виходить наша тисяча. Звичайно, із збільшенням кількості статей на сайті будуть збільшуватись кошти за перегляд, але дуже не надійтесь – за 100 хороших відгуків на туристичну тему надходить біля 2 рублів (1 гривня) на день. Хіба за рік зробити 3000 відгуків, які будуть читати, тоді буде “мінімальна зарплата” тільки за перегляди. Але це все теоретично. Хоча це найнадійніший сайт відгуків, на якому найреальніше заробити.
Hosting Ukraine
Краще сайти з відгуками суміщати з роботою копірайтера і потрохи створювати свій сайт на довгу, але надійну перспективу. Не забувайте, що чужі сайти можуть вас “забанити”, обманювати чи просто перестати працювати. А свій ресурс проконтролювати легше і всі гроші будуть іти вам. Думаю, 3000 хороших статей на вашому власному сайті теж можуть принести непоганий дохід, якщо ви їх реалізуєте на біржі копірайтингу чи помістите на свій сайт. Але ще раз повторюю, що робота на відгуках дає реальні гроші вже і вимоги до статей поблажливі, так що працювати на цих сайтах приємно, тим більше, що вони позиціонуються як соціальні мережі, де можна добавляти в друзі інших людей, спілкуватися з ними. І раз я так багато написав на тему “вільнописання” подумайте ще над однією проблемою – щоб заробити потрібно багато працювати.

Тому виберіть ту діяльність, яка Вам дійсно до душі (і яка не переступає моральних кордонів), і ви будете заробляти більше, і в цілому робота буде приносити задоволення. Як казав винахідник Едісон “я в житті не працював жодного дня, бо мені подобається моя робота”. А працював Едісон так, що “жив” на роботі, тобто практично постійно. Робота, яка подобається, є моральною і приносить задоволення – мрія кожної людини. Може варто почати втілювати мрію в життя? З сайтів про відгуки я би радив зв’язуватися тільки з Отзовіком – на ньому можна заробити невеликі гроші, але стабільно, без видимого обману. Інші сайти відгуків не такі прибуткові і стабільні, але вирішуйте самі, я подав практично всі, які існують (якщо з часу написання статті не з’являться інші).
Hosting Ukraine

Інші сайти відгуків

 1. Citikey – можна також заробити на відгуках, відгук повинен бути мінімум 1000 знаків, є партнерська програма. В Citikey гроші нараховуються як за написання відгуків, так і за перегляди. За реєстрацію дають бонус 1 долар, що приємно. За 1000 символів дають 1 цент, це дуже мало, менше рубля. Однак для виводу потрібно 3 долара, цю суму назбирати реально. Тільки погано, що вивід грошей за правилами триває до 1 місяця, що поробиш – це їх бізнес задумка. Однак сайт дуже дружній до користувачів, на ньому приємно працювати. Однак на сайті є постійний конкурс – рейтинг, від 1 до 50 центів у залежності від місця в рейтинзі Топ-100. Нагорода щоденна, за своїм рейтингом можна слідкувати постійно, він оновлюється що дві години. В травні 2015 року Сітікей повідомив – він до жовтня цього року не буде виплачувати за перегляди, не буде виплачувати гроші за написання, а тільки за щоденний конкурс, призовий фонд якого зменшується з 5 до 2 доларів на день. Сума для виводу була на один тиждень зменшена до 2 доларів. Тобто зароблені гроші не можна вивести, за статті їм гроші капають, але вони з ними не діляться. От подумайте, чи варто зв’язуватися з цією системою заробітку за відгуки.
 2. Флап – заробіток на відгуках, розміщенні об’єктів на картах. Гроші нараховуються як за написання тексту, так і за перегляд відгуків. Є реферальна програма. Мінімальний розмір для відгуку на Флап – 256 знаків. За відгук дають 1 флап, що відповідає 1 російському рублю, так що назбирати на вивід можна написанням великої кількості відгуків. Відверто кажучи, цей сайт – більше можливість висловитися в колі різних людей, оскільки гроші тут крутяться невеликі, а аудиторія дуже велика і дружелюбна. Цей сайт – соцмережа, де спілкуються незнайомі, але комунікабельні люди.
 3. Всеотзывы – сайт заробітку на відгуках. Мінімальний розмір відгука – 250 знаків. За написання і перегляд нараховуються бонуси. Мінімальний вивід бонусів – 9000 бонусів за 500 російських рублів. На сайті Всеотзывы є реферальна програма. За реєстрацію дають 100 бонусів, потім нараховуються бонуси за перегляд, раз в тиждень. Чесно кажучи, не дуже прозоро, не зрозумієш, з перегляду якої статті надійшли бонуси, просто загальна кількість бонусів додається на рахунок і все. Я не знаю, чи варто зв’язуватися з цією системою, де бонуси “засекречені”, а мінімальний вивід досить великий.
 4. Tutux – сайт заробітку на відгуках. Мінімальний розмір відгука – 500 символів. Наскільки я зрозумів, оплата іде тільки за перегляди, 10 російських копійок за перегляд. Tutux має реферальну програму. Оскільки за написання не надається винагорода, а для виводу потрібно аж 300 рублів, то цей сайт може бути хіба запасним варіантом, для різноманітності, але його не варто ігнорувати взагалі. В Тутукса іноді виникають невеликі проблеми, але основна проблема – гроші капають повільно, мінімалку набрати дуже важко, якщо реально набрати ці 300 рублів, думаю може за декілька років хіба.
 5. Otzyv.pro – цікавий сайт, оплата – 5 російських рублів за відгук, 10 рублів – за відгук на запропоновану тему, якщо відгуків менше 5, додатковий бонус. За перегляд відгуків – 30 російських копійок. Мінімальний розмір відгука на Otzyv.pro – 1000 символів. Є реферальна програма. За 1000 символів 5 рублів – це досить непогані гроші, майже заробіток копірайтера. Тільки сума для виводу досить велика і крім того, якщо відгука немає в базі, для того, щоб його додати в базу, необхідно заповнити багато форм, що збільшує час написання.
 6. СпасибоВсем – сайт відгуків. При реєстрації дається грошовий бонус, також грошовий бонус – при написанні 10 відгуків за перші 48 годин після реєстрації. Усього 300 рублів за реєстрацію і 50 рублів за швидке написання 10 статей, усього 350 рублів. А для виводу потрібно 500 рублів, решту суми доведеться дозбирувати переглядами, що відбувається не швидко. Мінімальний розмір відгуку на СпасибоВсем – 750 символів. При сайті є експерементальний проект http://bodyroom.ru/ про здоровий спосіб життя.
 7. Сайт imho24.ru платить за написання відгуків та статей. Із відгуків я зрозумів, що оплата досить пристойна, однак вимоги до статей досить високі, за роботу, яка не сподобається модератору, можуть забанити без виплати заробленого. На сайті imho24.ru заробітку за покази не має, тільки за факт написання, тим цей сайт відрізняється від інших сайтів. Є реферальна програма.
 8. rutinto.ru – новий сайт відгуків, платить 10 російських копійок за перегляд, є реферальна програма.
 9. Заробіток на статтях – коли ви розміщаєте статті на ресурсі і кошти до вас ідуть, коли користувачі переходять на рекламу, наприклад, uh.ru. Це не зовсім заробіток на відгуках, але і не копірайтинг, принцип роботи цікавий.
 10. Сайт IRecomended може заблокувати акаунт без пояснень і явних причин, так що подумайте – напишите десятки відгуків, щось не сподобається – рахунок заблокований без попереджень і пояснень.
 11. Сайт http://www.ayda.ru/ дає бонуси за публікацію туристичних статей, але ці бонуси можна обміняти тільки на подарунких, їх не можна перевести в гроші, хоча можна взяти ваучери на туристичну поїздку, а це цінність.
 12. На сайте “Школа жизни” shkolazhizni.ru дається бонус 1 долар за кожну прийняту на головну сторінку статтю.
 13. Статті оплачуються на сайті kakprosto.ru. Цікавий сайт написання статей з власного досвіду, фактично – відгуків znaikak.ru, оплата за статті – 100 рублів (біля 4000 тисяч знаків), тільки модерація дуже жорстка. newsli.ru – сайт написання новин, оплата за перегляди.
 14. opi24.com.ua – український сайт відгуків, за відгук в 400 символів оплата від 4 російських рублів за відгук. Сайт перегружений і постійно “тормозить”. Хоча відгуки про нього хороші, вивід грошей від 150 рублів.
 15. Колись був сайт оплачуваних відгуків про товари otovar.ru, але він припинив своє існування.

Hosting Ukraine

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.