Заробіток на рефералах

Заробіток в Інтернеті дає можливість працювати віддалено

Заробіток в Інтернеті дає можливість працювати віддалено

Цікавий спосіб пасивного заробітку – заробіток на рефералах. Реферал – це людина, яка перейшла по вашій ссилочці, зареєструвалася і працює, заробляє на сайті. З такого користувача повинен іти постійний прибуток реферу, тобто людині, яка запропонувала перейти по його посиланню.

Заробіток на рефералах

Цей спосіб хороший, але багато його людей використовують, не розбираючись в моральності сайтів, які вони пропонують. Вони рекламують інтернет-казино, шахрайські сайти, шахрайські схеми і тим самим отримують частину украдених грошей у довірливих інтернет-користувачів.

Потрібно обережно підходити до ресурсів, які ви рекламуєте. Наприклад, можливий сайт із досить пристойого способу заробітку може не виплачувати кошти, це шахрайський метод видурювання. Людина може працювати місяцями, щоб назбиралася сума, потрібна для виведення, а гроші не виводяться, сайт взагалі може “зникнути”.

Це не стосуються сайтів, в яких є тимчасові проблеми. Деякі ресурси після рекапіталізації далі продовжують працювати і виплачувати. Потрібно просто ретельно провіряти ресурси, реферальні ссилочки яких потрібно пропонувати іншим користувачам Інтернету.

Дивіться можливості по заробітку в Інтернеті – а там дивіться за ссилочками.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.