Як швидко створити сайт з економією бюджету

Швидко і економно

Швидко і економно

Коротка інструкція – 11 кроків для створення сайту. Щоб сайт займав верхні позиції у видачі пошукових систем, потрібно, щоби стояли потрібні плагіни, щоби тексти були хорошими, бажано, щоби за змістом та об’ємом вони були найкращиними в Інтернеті. Для цього потрібно взяти топ 5 статей, зробити з них рерайт, також бажано додавати тематичну інформацію, якої немає в статтях з топа Яндекса чи Гугла.

Покрокова інструкція

  1. Шукаємо нішу – щоби була частота і щоби не було конкурентних сайтів. Сайти-конкуренти можуть бути старими, вони можуть давно не обновлятися, з маленькими статтями, без ретельного оформлення.
  2. Семантичне ядро – Яндекс вордстат, пошукові підказки, конкуренти, Букварикс. Щоби було швидше, можна обмежитися Буквариксом та збором за допомогою Букварикса слів, по яких ранжуються конкуренти. Для українського трафіку потрібно вміти користуватися планувальником слів від Гугл. Однак можна обмежитися і Буквариксом, потрібно тільки врахувати, що ця система зорієнтована на Яндекс і частота, вказана там, може бути вищою за рахунок того, що український інтернет зорієнтований на Google.
  3. Розгрупування робимо за допомогою Кейассорта, XML ліміти купуємо в Інтернеті.
  4. Робимо структуру в Кейассорті (структуру в цій програмі робити не обов’язково, можна зробити структуру в Меню на сайті, а статті вставляти за змістом).
  5. Можна головні ключові слова проаналізувати в Мутагені, можна в Мутагені відсортувати від неконкурентних до найбільш конкурентних слів.
  6. Робимо ТЗ з допомогою, вираховуючи, скільки символів є в конкурентів, якщо в конкурентів стаття із хорошою структурою, структуру із підзаголовків також можна зробити на основі статей, які вже є в Інтернеті. Зараз в мережі є багато сервісів, які займаються розбкою технічних завдань (наприклад, тзмонстр). Хоча, мені здається, достатньо подивитися яка кількість символів у конкурентів, зробити більшу кількість символів, хорошу структуру, вставити ілюстрації, відео, текст повинен бути хорошим (корисний матеріал, грамотно написано, не має значної тошнотності, тобто слова не повинні часто повторюватися) і така стаття має долати конкуренцію.
  7. ТЗ робимо зрозумілими, це буде впливати на ціну текста (чим зрозуміліше і простіше ТЗ, тим меншу ціну можна ставити).
  8. Закидуємо ТЗ на біржу копірайтинга.
  9. Створюємо сайт – вибираємо хостінг, можна Prohoster.info, ставимо вордпрес, настроюємо постійні силки, додаємо плагіни – Bee antispam, Cyr to Lat enhanced, Dagon Design Sitemap Generator, FancyBox for WordPress, Google XML Sitemaps, WP Super Cache, WP-PostRatings, Yet Another Related Posts Plugin, Yoast SEO, AdsPlace’r, Q2W3 Fixed Widget.
  10. Оформляємо по 5 статей на день, отримуємо 150 на місяць – хороший сайт, за два місяці буде 300 статей – дуже хороший сайт. Якщо оформляти по 10 статей на день – можна сайт на триста статей зробити за місяць. Статті повинні бути якісними, інакше гроші та зусилля можуть бути потрачені впусту. Важливу роль відіграє оформлення – потрібно вставляти картинки, відео, інфографіку, користувач буде затримуватися на перегляді картинок і відео, буде довше залишатися на сайті, тим самим будуть покращуватися поведінкові характеристики відвідувачів інтернет-ресурсу. Намагайтеся, щоби стаття була найкращою в Інтернеті на певну тему, тоді пошукові статті будуть ранжувати статті вище, буде укріплюватися траст сайта.
  11. Можна вручну поставити посилання на форумах, чи заказати Крауд маркетинг (ссилки, за якими будуть переходити користувачі, розставляються на форумах, в соціальних мережах). А можна просто чекати результата, публікуючи по одній статті на день, щоби була обновлюваність сайту.

Важливо, щоби сайт був моральним, оскільки інформація, яка розповсюджується в Інтернеті, впливає на життя людей. На жаль, можуть бути випадки, коли переслідується не поганий ресурс, а ресурс, який несе високі моральні цінності (наприклад, проти абортів). Щоби його було важко закрити, можна скористатися антиабузним хостинг Windows VDS.

Пошукова оптимізація

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *