Як НЕ можна заробити – лохотрони

Лохотрони Інтернету

Ми розглядаємо як можна заробити без вкладень. Тобто можливо вкластися, щоб розкрутити сайт. Але просто давати гроші в інвестиційні компанії, біржеві торги, казино не можна, це вже не робота, а намагання заробити швидкі гроші. Причому такі намагання закінчуються тим, що заробіток буде, але не у вас а ЗАРОБЛЯТЬ НА ВАС.

Наступним чином НЕ можна заробити, увага, ЛОХОТРОНИ. Форекс, біткоїни, грошові піраміди, вкладення в майбутні сумнівні проекти (і різні інвестування), різні операції по обміну Вебмані, заробіток на іграх (можуть в будь-який момент звернути роботу і ігри потребують вкладень), взагалі, пропозиції швидко розбагатіти. Пам’ятайте – заробіток від слова робота, швидкого заробітку бути не може!

Також є лохотрони – сайти, які ніби і пропонують хороший заробіток, заробляють на авторах, беруть гроші рекламодавців і згортають свою роботу. Список таких сумнівних сайтів, які працюють нерегулярно та не виплачують зароблені гроші, можна знайти в Інтернеті, наприклад на форумі http://forum.otzovik.org.

Пришвидшити заробіток грошей можна тільки покращенням власних навиків та працелюбством! Наприклад на відгуках можна заробити 100, 1000 і 10000 гривень в місяць, якщо працювати довше, наполегливіше і мати більший досвід. Більше грошей дає власний проект, але на його створенням і розкруткою потрібно довше працювати.

Заробіток на форексі зараз широко рекламується. Але цей заробіток схожий на азартну гру, де люди втягуються і іноді програють величезні кошти. Заробіток на форексі можна порівняти з ігроманією, коли азарт важко зупинити. Крім того, багато аналітиків сумніваються взагалі в реальності ринку форексу, це просте видурювання коштів і фінансова піраміда. Не варто навіть дивитися у бік форексу, яким би солідним цей спосіб “заробляння” коштів не виглядав.

Прочитавши відгуки про онлайн ігри, в яких ніби-то можна заробити гроші, я зробив висновки, що сайти з іграми працюють наступним чином – реєструються і створюють такі умови, що для початку заробітку потрібно вкласти реальну суму, велику або малу. Або ж для початку активної роботи потрібно затягнути в гру рефералів. А потім все відбувається за законами фінансової піраміди – спершу платять справно, але не настільки, щоб ви могли забрати свої гроші з прибутком, тільки невеличку частину. Потім ускладнюють правила з виводом грошей. Потім блокують недовольних користувачів, ліквідовують внутрішній чат, потім скаржаться на технічні проблеми, запевняють, що все поправлять. Потім зникають взягалі, або просто переходять на іншу адресу. Часто цією іншою адресою є та сама назва з іншим розширенням (наприклад, з “нет” або “ком” переходять на “біз”). Навіть якщо сайт з іграми існує рік або більше, не вірте, кінець буде закономірним, він зникне з вашими грошима. А крім грошей ви втратите і час і нерви і надію на справедливість. Це якраз той випадок, коли не потрібно вчитися на своїх помилках, вчітся на чужих, бо через азарт ви можете втратити всі свої кошти, навіть знаючи, що це лохотрон. Бо є користувачі, які думають, що коли вони перші, “на вершині піраміди”, то вони виграють. І такі наївні люди, страждаючи хворобою “ігроманією” програвши в одній піраміді, відразу намагаються зареєструватися в іншій.

Різноманітні інвестиційні фонди – так звані “хайпи”, коли обіцяють прибутки (чи навіть надприбутки) від вкладених вами грошей. Принцип роботи схожий на інтернет-ігри – спершу вам дають трохи заробити, потім – технічні, проблеми і згодом сайт зникає з вашими грошима. Це закономірно, ніяких чесних інвестиційних фондів в Інтернеті немає.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.