Успенський замок і відпочинок у Крилосі

Ісус з хресної дороги у Крилосі

Ісус з хресної дороги у Крилосі

В Крилосі довкола Успенської церкви є стіна з баштами – це Успенський замок 16 століття. Його відбудували на фундамента, які розкопали археологи. Замок відбудований не повністю, оскільки його частина містилася на фундаменті Успенського собору.

Успенський замок і відпочинок у Крилосі

Успенський замок у Крилосі

Успенський замок у Крилосі

У Крилосі є де відпочити. По гриби можна піти в ліс Діброва, в сторону Вікторова або в сторону Козино. Чудові пляжі є на Дністрі (Козино, Пітрич, Тустань, Галич, Залуква), на Лімниці (за лісом Діброва) та навіть на Лукві (під мостом на Діброву буває досить глибоко). В лісі гриби, ожина, малина. Тільки обережно, гадюк досить багато.

Ліс Діброва – туристичний маршрут від Галицького лісництва. Тут можна зустріти різноманітні рослини, тварини, в дубах можна побачити рідкісного жука-оленя.

Є дві колиби – Чумацький Шлях і Веселі кошики (Вегас), де можна недорого поїсти, тут же і майданчики з качелями для дітей. Невеличкий пікнік можна зробити в музеї під відкритим небом (скансен), там є столики над озерцем.

Успенська церква

Успенська церква

Є досить багато громадських садів, в яких можна без проблем наїстися яблук, сливок, черешень. Також плодові дерева є і попри дорогу. В лісі на галявині є досить хороші суничники. Історія, археологія тут теж у великих кількостях – як не як Галицький історико-архітектурно-природно-археологічний заповідник з багатьма музеями.

Кажуть і геологія є, в Козино на Дністрі можна знайти різні викопні рештки, навіть зуби акули.

Рибалка у Лукві, Лімниці, Дністрі. Хоча, здається, найкраще місце – Лімниця ближче до впадіння в Дністер.

Башта і стіни замку

Башта і стіни замку

Читайте також проща до Крилоса.

 

 

 

 

 

Давньоруський елемент в Успенській церкві

Давньоруський елемент в Успенській церкві

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ще одна башта

Ще одна башта

 

 

 

 

 

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *