Державні свята і вихідні в 2016 році

Парад вишиванок на День незалежності України в Івано-Франківську

Парад вишиванок на День незалежності України в Івано-Франківську

Відпочинок – це не тільки відпустки, а ще й свята. В Україні державні свята, які припадають на вихідні, переносяться на будні дні одразу за вихідними, таким чином виходять невеликі канікули.

Державні свята і вихідні у 2016 році

1 січня – святкування Нового року, за законодавством України це свято буде тривати з 1 по 3 січня.

7 січня – Різдво Христове. Це час зимових канікул, які, з врахуванням складної ситуації по газу, можуть тривати з 1 січня по 19 січня, таким чином вони очевидно будуть охоплювати весь зимовий цикл свят крім Миколая.

1 травня – святкування Паски, востаннє 1 травня Паска була 11 років тому. Святкування триватиме з 1 по 3 травня.

1 та 2 травня – святкування дня солідарності трудящих, співпадають з Великодніми святами.

Фестиваль Довбуша на День прапора в Івано-Франківську

Фестиваль Довбуша на День прапора в Івано-Франківську

З 7 по 9 травня – відбуватиметься святкування Дня перемоги, очевидно його цього року не будуть об’єднувати з першотравнем святом. Хоча у святкуванні цього свята відбуваються деякі зміни, однак повністю його відміняти не будуть.

19 червня – Трійця (Зелені свята, Зіслання Святого Духа, П’ятидесятниця). Державне свято – з 18 по 20 червня.

28 червня – День Конституції України

24 серпня – урочисте святкування Дня незалежності України. Це свято урочисто святкується по всій Україні. Це останні літні вихідні, тому проводять максимально багато заходів і урочистостей по всій державі, зі святкуванням Дня незалежності співпадають різні концерти, фестивалі. Про святкування дня Незалежності в Івано-Франківську ви можете прочитати тут.

З 14 по 16 жовтня – буде святкуватися День захисників України. Це свято співпало з святкування свята Покрови Пресвятої Богородиці, яке святкується 14 жовтня.

Зимові свята можна провести у Карпатах на гірськолижному курорті

Зимові свята можна провести у Карпатах на гірськолижному курорті

В Україні відбувається багато фестивалей, список фестивалей 2015 року ви можете подивитися тут, в 2016 році можуть бути схожі заходи, слідкуйте за інформацією на сайті, тут будуть анонси найгучніших подій Західної України і Галичини зокрема, тому підпишіться на оновлення, не пропустіть. Сподіваємось, в 2016 році пройде фестиваль Історичний Хотин, який вже відміняють другий рік поспіль.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.