Як зробити кухню комфортною

Кухні під заказКухонний гарнітур займає провідне місце серед меблів житла. Кухня – має бути естетичною, зручною, функціональною, практичною. Ідеальний варіант підбору кухні – індивідуальне замовлення. Цей варіант не тільки допоможе на довгі роки зробити кухонну кімнату комфортною, а й дозволить розрахувати бюджет покупки.

Студія інтер’єру і меблів Cappucino пропонує послугу проектування і виготовлення кухонь. Кухни в Киеве на заказ виготовляються у різноманітних стилях – модерн, класика, прованс, лофт, кантрі, мінімалізм та інших. Вибір матеріалів також вражає – натуральне, дерево, ДСП, МДФ фарбований, МДФ ламінований, шпон, такий асортимент дозволяє виготовляти меблі в різних стилях і водночас планувати вартість роботи. Розміри також різні – великі, маленькі, кутові, з барною стойкою, кухня-студія, є проекти навіть для “хрущовки”.

Якщо ви вагаєтеся виборі дизайну, професійні дизайнери використають багатий досвід для розробки плану кухонного інтер’єру, візуалізатори представлять 3D проект так, як кухня мала б виглядати насправді. Ви вносите свої поправки і за проектом професійні майстри у найстисліший термін виготовлять і змонтують кухню так, що вона прослужить довго і зробить ваше перебування у житлі комфортним.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.