Дельтапланеризм і парапланеризм

Дельтапланеризм і парапланеризм

Дельтапланеризм і парапланеризм важко назвати сімейним відпочинком, однак дітям подобається спостерігати за польотами. Також можна політати з інструктором. Для цього потрібно вибрати курорт, на якому такі польоти практикуються. В Криму, наприклад – Коктебель (Планерское), зараз ця територія не бажана для відпочинку, але за кордоном, думаю, багато місць із подібними послугами.

В Івано-Франківській області щорічно проводяться змагання з дельтапланеризму і парапланеризму в Одаєві Тлумацького району. Схили над Дністром створюють сприятливі висхідні потоки. Дністер в цьому місці робить різкі повороти, тому, якщо напрямок вітру не сприятливий, переїзджають до Петрилова, де також є зручні для старту майданчики.

Також популярні польоти у Карпатах, але це поодинокі випадки. Хоча політати можна, якщо домовитися в базі в Міжгір’ї, колись пропонували таку послугу – поблизу в селі Луквиця є відповідні майданчики для польотів.

Слід врахувати, що польоти небезпечні, тому потрібно дотримуватися правил безпеки і зважити всі “за і проти” у бажанні політати.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *