Будинки на колесах ‒ необмежені можливості для мандрів та організації відпочинку

Будинки на колесах дають можливість подорожувати

Будинки на колесах дають можливість подорожувати

Всі, хто вже випробував будинок на колесах для подорожей за кордон або мандрів просторами рідної країни, відзначають: ці автоподорожі суттєво змінили їх уявлення про відпочинок. В першу чергу караванери цінують абсолютну мобільність (можливість самостійно планувати будь-який маршрут), свободу пересування (ніяких обмежувальних термінів, нав’язаних турагентствами) і комфортабельність поїздки (автобудинки надають повний перелік звичних побутових умов, здатних позмагатися з міською квартирою).

Будинки на колесах ‒ необмежені можливості для мандрів та організації відпочинку

 

Багато водіїв ночують у звичайних просторих автомобілях

Багато водіїв ночують у звичайних просторих автомобілях

Про те, що автомандрівники не перебільшують своїх захоплень з цього приводу, свідчить ситуація на дорогах Європи: в теплу пору року практично кожен другий автомобіль на автобані ‒ кемпер або житловий причіп. Погодьтеся, якби такий будинок не відповідав високим європейським стандартам, навряд чи б він користувався шаленою популярністю у звиклих до комфорту іноземців.

Мобільна дача

У давнину роль будинку на колесах виконували карети

У давнину роль будинку на колесах виконували карети

Не всі використовують будинки на колесах для подорожей ‒ вони також користуються популярністю в організації дачного відпочинку. Якщо ви придбали земельну ділянку і ще не встигли звести житлову споруду, зверніть увагу на житловий причіп. У ньому вже є все, що зробить цивілізованим Ваш відпочинок на лоні природи, ‒ кухня з підведеною водою, душ і туалет, повноцінні спальні місця, електрика для підключення побутової техніки, опалення. Автобудинки дають можливість подорожувати по різноманітних фестивалях, яких в Галичині проводиться багато.

Вибір будинку на колесах

Будинок на колесах - мобільний готель, можна зручно подорожувати

Будинок на колесах – мобільний готель, можна зручно подорожувати

Сьогодні багато компаній пропонують не тільки купити будинок на колесах, але й орендувати його. Це ідеальне вирішення проблеми і для потенційних, і для бувалих дачників, чиї заміські будиночки фізично і морально застаріли, а грошей на їх відбудову не вистачає. До того ж кожний завжди зможе підібрати прийнятний для себе варіант: ціна оренди залежить від моделі житлового причепа, комплектації, місткості, наявності додаткових опцій (треба зазначити, без деяких з них на дачі цілком можна обійтися). Ще одна перевага мобільної дачі ‒ її завжди можна взяти з собою на полювання, риболовлю, відпочинок в заповідній зоні. Не відмовляйте собі у звичці жити комфортно в будь-яких умовах. Тим більше, що на великих курортах, наприклад, Буковелі споруджуються зручні стоянки для водіїв з будинками на колесах.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.