Бодібілдінг та фітнес – детально в порталі Real Man

Заняття на батуті - це також частина фітнесу

Заняття на батуті – це також частина фітнесу

Основне в людини – здоров’я. Сучасне життя приводить до того, що людина мало рухається. На роботу і з роботи їздить у транспорті, часто робота також малорухлива. Рух для людини дуже важливий – він підтримує у тонусі м’язи, підвищує імунітет, покращує обмін речовин, одним словом, людина, яка багато рухається, є здоровішою, краще себе почуває. На допомогу сучасним людям приходить бодібілдінг та фітнес.

Бодібілдінг та фітнес – детально в порталі Real Man

Портал Real Man

На порталі Real Man є наступні розділи – Новини, тут публікуються нові статтю порталу. У розділі Питання-відповідь користувачі мають можливіть отримати відповідь на запитання, вирішення яких не описується на сайті (або їх не змогли знайти через пошук). В рубриці Харчування показаний вплив різних продуктів на людський організм, дія різних речовин у процесі тренувань.  Жіночий розділ дозволяє використати особливості жіночого організму та психології для покращення здоров’я. У розділі Новачкам є інформація для початківців, відповідно параграф Тренування містить статті для ефективного розвитку свого організму.

Катання на велосипеді також часто включають у фітнес-програму

Катання на велосипеді також часто включають у фітнес-програму

Розділ Теорія – інформація, яка дозволяє уникнути спортивних помилок, також покращити результат від тренувань завдяки знанню спеціального обладнання і методик. Розділ Фітнес в основному призначений для жінок, однак і чоловікам є що там прочитати. Зірки бодібілдингу – статті, в яких можна почерпнути досвід і методики в тих, хто досягнув хороших результатів у справі накачки свого тіла. Розділ Наша література повинен містити книги для скачування, однак він поки-що ненаповнений. Рубрика хімія містить корисну інформацію про шкоду і користь різних харчових добавок у процесі тренувань.

Бодібілдінг

Не зважаючи на те, що нарощенням м’язів займаються в основному чоловіки, бодібілдінгом також займаються і жінки. Незважаючи на те, що поширеною думкою є те, що накачка м’язів робить жінку подібною на чоловіка, насправді будова тіла у дівчат і жінок не змінюється, тож заняття бодібілдінгом робить тіло слабкої статі більш жіночним, підтягнутим, зникає целюліт, жирові відкладення. Те, що не можна досягнути місяцями дієт, запросто досягається силовими тренуваннями.

Чоловікам бодібілдінг приносить не тільки користь, а й задоволення – при нагрузках краще виробляється чоловічий гормон тотестерон (який окрім всього відповідає за ріст м’язів) і такі мужчини себе краще почувають. А про чоловічу красу вже й говорити не доводиться – у чоловіка тіло повинно бути підтягнутим і струнким, плечі широкими. Накачаний чоловік впевненіше себе почуває і може більше досягнути за рахунок більшої самооцінки. Також бодібілдінг виробляє самодисципліну, оскільки значних результатів можна досягнути тільки завдяки важкій систематичній праці у тренажерному залі та на турніках.

Фітнес

Заняття фітнесом більш асоціюється із жінками, хоча насправді цей спортивний напрямок призначений і для жінок, і для чоловіків.

Серед напрямків фітнесу виділяють степ-аеробіку, фітнес-катання на роликових ковзанах, аквааеробіку, фітбокс.

Фітнес робить організм здоровим, а тіло красивим

Фітнес робить організм здоровим, а тіло красивим

Фітнес – це завжди інтенсивний рух, часто під музику, він укріплює иммунитет, покращує самопочуття і настрій. Крім того, зайняття фітнесом передбачає тренування в групах, а це – спілкування з однодумцями. Саме цей фактор часто є визначальним для жінок, які мають багато часу і бажають його використати з користю для себе. У чоловіків фітнес однозначно поєднується з бодібілдінгом.

В порталі Real Man є багато цікавого для тих, хто хоче покращити своє життя.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.