Як вибрати мостовий кран

Вироби з бетонуКран мостовий однобалочний електричний (його також називають кран-балка) має багато видів, характеристик. В наш час крани виготовляються “під клієнта” і при виробництві враховуються 25 характеристик, які потрібно узгоджувати з покупцем. Покупцю потрібно повідомити постачальнику 5 характеристик – ви вантажопідйомного обладнання, грузопідйомність, проліт, висота підйому, тип виготовленния.

Ціни

Є три цінових рівня:

  • низький ціновий рівень, найдешевший з мінімальною комплектацією, це, як правило, китайське виробництво (не факт, що так буде у майбутньому, китайці швидко доганяють за якістю і комплектацією європейських виробників);
  • середній ціновий рівень – якісно, є все необхідне для роботи (Болгарія, Росія);
  • преміум рівень – надійна конструкція, багато додаткового обладнання (Німеччина).

Вартість крану може бути меншою, ніж витрати на доставку і монтаж.

Підйомний механізм

Види

Види мостових кранів:

  1. КМОЕ – кран мостовий опорний електричний. Невуелика висота, кранові шляхи можна закріпити на колонах будинку, невелика вартість заміни зношених кранових шляхів.
  2. КМПЕ – кран мостовий підвісний електричний. Найдешевші у виробництві та монтажі кранові шляхи – якщо перекриття стелі (балки) дозволяють прикріпити до них двотавр, то це найдешевший спосіб монтажу кранових шляхів.
  3. КМП2Е – кран мостовий підвісний двохпролітний електричний. Найдешевші у виробництві кранові шляхи, велика робоча зона (два прольоти, які з’єднані разом, дозволяють розмістити в широких цехах один підвісний кран замість двох, потрібна одна лінія, а не дві).
  4. Крани можуть бути однобалочні і двобалочні https://installcraneserv.com/products/kran-mostovoj-dvuhbalochnyj-opornyj/

Цех

Корисні опції

До половини вартості крана можуть складати опції. На деяких опціях можна зекономити за бажанням клієнта, а деякі можуть вплинути на ефективність роботи або на строк служби.

  • Морозостійке виконання (до -40 за Цельсієм), до 10 % від вартості. Якщо грузопідйомне обладнання буде розміщене в неопалюваному приміщенні, а споруда розміщена в холодній кліматичній зоні.
  • Підготовка до агресивного зовнішнього середовища, до 10% від вартості – якщо у приміщенні є хімічні речовини.
  • Зменшення або збільшення будівельної висоти крану – від 5 до 20% від вартості. Якщо стандартна будівельна висота не дозволяє повноцінно працювати.

Можливі також інші опції – радіокерування, обмежувач грузопідйомності, мікрошвидкість (забезпечує плавний пуск і гальмування, продовжує термін служби приводів), кінцеві виключателі на рух, світлова і звукова сигналізація, захист від зіткнення, додаткове гальмо.

Мотор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *