Відпочинок в Трускавці: мікроклімат і екологія міста

КарпатиУкраїнські курорти дуже відрізняються між собою. Це стосується навіть тих міст, які здаються схожими на перший погляд, – всі вони мають різний мікроклімат. Наприклад, відносно невеличка територія Трускавця оточена змішаним лісом, у якому переважають хвойні породи дерев. Із цим напряму пов’язаний той факт, що в місті дуже чисте повітря. Саме хвойні ліси оберігають Трускавець від впливу шкідливих викидів у оточення.

Природа Карпат

Відпочинок в Трускавці пройде для вас на висоті трохи більше чотирьохсот метрів над рівнем моря. Тут не таке розріджене повітря, як на вершинах гір. Це сприяє тому, що в місті є всі умови для людей, які страждають на захворювання серця та легень, а також мають у крові низький рівень еритроцитів. Тут швидко зникне задишка та стабілізується дихання. Але таким пацієнтам не можна підійматися в гори, адже надто розріджене повітря може спричинити погане самопочуття.

Будучи в Трускавці, завітайте й до Східниці.

Східницю теж відносять до гірських курортів. Це пов’язано з тим, що дорога сюди передбачає подолання гірського перевалу. Багато хто, їдучи до Східниці, може спостерігати в себе перепади тиску, декому навіть закладає вуха. Особливо важко ділянка гірських перевалів дається гіпертонікам.

Трускавець, на відміну від Східниці, розташований у передгір’ї Карпат. Тутешній клімат не такий мінливий, як у самих горах. У Трускавці різноманітна природа, тож можна годинами насолоджуватися гарними краєвидами. Є багато охочих піднятися на гірські хребти. У планах місцевих жителів – пропонувати туристам піші маршрути до фортеці Тустань, Східниці чи інших цікавих місцин.Природа

Пішохідні прогулянки

Трускавець – ідеальне місце для піших прогулянок. Місто відоме безліччю розваг і гарною інфраструктурою, а також прекрасними умовами для піших прогулянок. На курорті ви можете вибрати собі цікавий екскурсійний тур.

Оздоровчі маршрути називають теренкурами. Це один із методів санаторно-курортного лікування. Він передбачає, що пацієнт займатиметься дозованими фізичними навантаженнями – пішохідними прогулянками, сходженнями в гористу місцевість за спеціальними маршрутами.

ПаркВони переплітаються у місцевому парку та пролягають через ліс. Піші прогулянки були головним методом при оздоровчій реабілітації ще на початку двадцятого століття. Вони дуже корисні для організму, тож багато туристів користуються можливістю та залюбки прогулюються Трускавцем.

Із часом маркування теренкурів зносилися, але давні маршрути досі користуються популярністю. Тому в лісі ви з легкістю зрозумієте, що певні стежки й раніше належали до прогулянкових.

Доволі популярним напрямком вважається лісова стежина. Вона починається біля санаторію «Кристал» і веде до озера, яке розташоване на околицях Трускавця. Цей маршрут доволі невеликий, зате він простягається через гарний ліс, де ви зможете позбирати грибів, скуштувати ожину та набрати у пляшечки «Нафтусю» із місцевого джерела.

Курорт відомий унікальним географічним положенням, що вирізняє його з-поміж багатьох інших. Клімат і атмосфера містечка є неповторними та цілющими. Чекаємо вас на відпочинок в Трускавці!

Джерело http://ukrwesttour.com.uaГори

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.