Музей старовинних окулярів в Івано-Франківську

Окуляри

Окуляри

Мені якось було потрібно подивитися на окуляри, поремонтувати деякі з них. Я знайшов оптику, в є два стенда зі старовинною оптикою – своєрідний музей. Приємно, що власники дбають не тільки про прибутки, а й про естетику.

Музей старовинних окулярів в Івано-Франківську

Магазин знаходиться на розі вулиці Дністровської та Василіянок. Поки мені ремонтували окуляри, я роздивився виставку, яку було зібрати нелегко, у всякому разі я не бачив ні в кого таких підзорних труб, очевидно вони купувалися через Інтернет.

Внизу - футляри для біноклів та окулярів

Внизу – футляри для біноклів та окулярів

Футляри, окуляри, біноклі – такі речі можна побачити тільки в старовинних фільмах, музеї ними не дуже цікавляться, тому приємно, що ці два стенди утворили тематичний міні-музей в Івано-Франківську.

Старовинні окуляри

Старовинні окуляри

Всі речі в чудовому стані, думаю ними можна користуватися. Фотографувати було не дуже зручно – були дуже сильні бліки від світла, а як може бути інакше в магазині, куди всі приходять за тим, щоб краще бачити.

Старовинні підзорні труби

Старовинні підзорні труби

Думаю, кожен може зробити таку виставку зі старовинних речей. Тоді магазини будуть схожі на музейчики, куди будуть заходити щось подивитися, ніби діти в зоомагазин. І виручки будуть – спершу ти один раз вкладається в щось особливе для свого закладу, а потім віддача буде постійно.

Білі африканські їжачки в зоомагазині

Білі африканські їжачки в зоомагазині

Ці білі їжаки завезли в зоомагазин біля школи 5, ціна – 2500 гривень за одного. Величиною вони з невелику морську свинку. Думаю і догляд за ними непростий догляд, але вони дуже симпатичні. В цьому магазині дуже багато іншої живності – шиншили, різні папуги, видно, що власник дбає. Діти сюда часто заходять подивитися, як у безкоштовний зоопарк.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.