Реставрація ванн в Західній Україні

Реставрація ванн

Доля старої ванни може бути різною – її можна терпіти, намагаючись якнайшвидше з неї вискочити, можна демонтувати та відвезти на реставрацію, а потім знову все монтувати назад. А можна скористатися послугою стаціонарної реставрації методом наливного акрилу.

Компанія MobiGroup пропонує дуже цікаву послугу – відновлення ванн без демонтажу. Причому працююють у урізних містах – реставрація ванн Львів та область, Луцьк та область, Рівне та область, реставрація ванн Тернопіль, а також Житомир та Івано-Франківськ.

Після реставраціїПропонується два вида реставрації – просте акрилове емалювання та більш складне і якісне відновлення з допомогою наливного акрилу. Перший спосіб буде доречним, коли ванною не потрібно надто довго користуватися, а, отже і вкладатися в неї не слід. Наприклад, коли винаймаєте квартиру або не плануєте довго затримуватися на одному місці. Другий, наливний спосіб, більш якісний і довговічний, таке покриття буде як нове багато років.

Замовляйте відновлення тоді, коли ви явно бачите що покриття потріскало, втратило колір чи просто вже немає естетичного вигляду і вам не подобається. У майстрів MobiGroup багато конкурентних переваг – робота без трудомісткого демонтажу, поверхня стає глянцевою, як нова, і багато років залишається білою. Робота проходить акуратно і професійно – без запаху і пилу, у зручний час, надається гарантія.

Надаються інші послуги – тривимірна наливна підлога, різні декоративні покриття, сантехнічні роботи, відновлення покриття старих речей, у тому числі антикварних.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *