Канцтовари оптом – інтернет-магазин Color-it

Канцелярські товариСмішно вважати, що папір і канцтовари зникнуть із наступом цифрових технологій. Навпаки, з поширенням принтерів, копіювальних апаратів попит на паперові вироби тільки зріс. Офіси, школи, ВУЗи щороку вимагають все більше і більше канцтоварів, тому це вигідний бізнес. Щоб купити оптом канцтовары, зверніться до гуртового інтенет-магазину Color-it.

Асортимент канцтоварів

Оптом канцтовари можуть брати не тільки підприємці, а й художні студії, творчі майстерні, великі компанії та невеликі офісні фірми, яким потрібно зробити запас канцтоварів заздалегідь.

Канцтовари на гуртівні підійдуть всім:

  • Школярі потребують прописів, зошитів різної товщини, пенали, олівці, фарби, набори для праці, креслення, альбоми та багато іншого. Учнівський портфелик кожного року стає більшим і важчим, а Color-it намагається задовільнити зростаючий попит.
  • Для студентів є загальні зошити як на скобах, так і на пружинах, маркери, ватман для проектів.
  • Навчальним кабінетам завжди потрібен папір для записів та принтера чи копіювального апарату. Бухгалтерія, керівники потребують степлери, дироколи, папки-скоросшивачі, книги бухгалтерського обліку, конверти, різні бланки.
  • Зараз поширений фотодрук удома та в офісі, вже не має потреби відвідувати лабораторії, тому потрібен фотопапір, який є у Color-it різних типів – матовий, глянцевий, двосторонній, з різною густиною та різних форматів.
  • Багато товарів для дітей – розмальовки, кольоровий картон, фломастери, гуаш, акварельні фарби, пензлики (є з білячого хвостика і навіть з поні).

Подарункові канцтовари

Сувеніри – це бажаний подарунок на різні свята, є традиція обдаровувати працівників на корпоративах. І не важливо, наскільки банальний подарунок, важлива увага і дбайливе ставлення до своїх співробітників. Тому канцтовари у подарунок стануть ознакою відповідальності менеджменту на підприємстві – крім красиво запакованих подарунків можна вручити іменні грамоти, блокноти із символікою підприємства.

Канцтовари – найкращий подарунок на різні дитячі свята, вікторини, естафети, конкурси. Студентам знадобляться щоденники чи вишукані ручки.

Вигода оптової покупки

Купувати оптом вигідно тим, хто:

  1. Забезпечує діяльність робочого місця у навчальному закладі чи офісі.
  2. Регулярно постачає канцелярські товари навчальні, дошкільні заклади, банки, офіси.
  3. Намагається заощадити на канцтоварах і зробити деякий запас.
  4. Бажає вигідно розпорядитися часом, і підібрати все в одному місці, не витрачаючи на поїздки по дрібніших гуртівнях – все є у Color-it – канцелярські товари,

КанцтовариАсортимент не обмежується канцтоварами та подарунковими сувенірами, тут також можна придбати господарські товари, кульки оптом. Все відразу в наявності, завжди може бути нижчою ціна при більших об’ємах.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.