Як вибрати велосипед для дитини від 8 років

ВелосипедВелосипед – це хороший тренажер. З його допомогою можна тренувати силу, реакцію. Дитина, яка виїжджає на дорогу, повинна знати правила дорожнього руху.

Види

Велосипеди підліткові нагадують класичні дорожні моделі. Вони діляться на кілька груп:

1. Для дітей у віці від 8 до 12 років – ідеально підходять для хлопчиків і дівчаток з ростом не менше 130 сантиметрів. Як правило, розмір коліс знаходиться на позначці 24 дюйма.

2. Для дітей у віці від 12 років – оснащуються збільшеними колесами з діаметром до 26 дюймів. Зростання дитини повинен бути не менше 140 сантиметрів.

3. Моделі для дівчаток-велосипеди підліткові для дівчаток мають занижену раму і відрізняються зменшеним розміром. Дані моделі є проміжним етапом між дитячим і стандартним велосипедом. Вони мають середній розмір і підходять для людей з невеликим зростанням.

Особливості

Регулювання керма і сидінь здійснюється без проблем. Ви можете відчути себе спортсменом і підняти сидіння і трохи опустити кермо або відрегулювати елементи під своє зростання, щоб комфортно їздити протягом довгого часу.

Сталева рама-основні деталі виготовлені зі сталі. Через це модель прослужить не менше 10 років, а рама не буде прогинатися після їзди по бездоріжжю і зіткнень.

Передній і задній гальмо – можна вибрати модель з додатковим ручним гальмом. Нерідко використовуються векторні гальма під назвою V-brake. Стандартний гальмо дуже чутливий і ви легко зможете зупинитися в будь-який момент.

Амортизація – як правило, система амортизації не використовується (через це ціна набагато нижче). Зате можна купити велосипеди для підлітків з м’яким сидінням з пружинами. Завдяки ним ви не будете відчувати дискомфорт під час їзди по бездоріжжю. Потрібно враховувати, що малюнок протектора залежить від конкретної моделі. Можна купити велосипеди для підлітків з гірськими шинами, але ціна буде трохи вище.

В інтернет-магазині pmv.com.ua можна купить велосипед mtb, а також дитячі, міські, складні велосипеди. За допомогою фільтра, який є на сайті, можна вибрати велосипед за такими параметрами: діаметр коліс, тип гальм, матеріал і розмір рами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *