Як заробити в Інтернеті

Hosting Ukraine
Заробіток в ІнтернетіГроші потрібні всім, а заробити можуть тільки одиниці. Проблема у тому, що в суспільстві існує серйозна нерівність – коли в грошовитих місцях опиняються одиниці, а потім ці самі одиниці стережуть їх і передають тим, кому вважають за потрібне. Як в цьому середовищі пробитися звичайній людині, в якої немає зв’язків, досвіду, освіти. А може це все є, але є ще бажання підзаробити “безособово”, не стоючи нікому “в ласку”. Читайте статтю Робота для тих, хто не може себе знайти. Заробити дає можливість Інтернет. Він вирівнює всіх перед лицем соціальної нерівності. Заробіток в Інтернеті доступний всім, тому в мережі можна заробити будь-кому, тільки було б бажання. Заробіток в Інтернеті різний, способи добування грошей розглянемо на цій сторінці, по кожному посиланню можна детальніше ознайомитися як заробити в Інтернеті, причому заробити без вкладень.

Заробіток в Інтернеті

Заробіток на власному сайті. Самий “жирний” заробіток із заробітку в Інтернеті без вкладень. Якщо ви маєте свій проект, ви зможете заробляти на максимумі, не працюючи ні на якого “дядю” і ні з ким не ділячись. Ви будете розвиватися, як забажаєте. Заробіток на власному сайті передбачає багато видів заробітку – на рекламі, можливо рекламі інших проектів, продажах реальних речей, продажах ссилочок на інші ресурси. Недоліки – для власного ресурсу потрібно багато досвіду і часу, щоб його розкрутити. Тому можна вести блог, сайт, форум і одночасно швидко і впевнено заробляти в Інтернеті іншим способом. Заробіток на власному сайті вибирають небагато людей, бо не хочуть чекати на гроші, але він найбільш перспективний. Тим більше, що Інтернет-сайт можна робити на таку тему, яка вам найбільш цікава і це не буде складно.

Заробіток копірайтером. Цей спосіб дає можливість не просто непогано заробити, а заробити відразу. Хороший копірайтер може заробити до 1000 долларів в місяць, працюючи весь час, в умовах повної зайнятості. Заробіток копірайтером для початківця – до 100 долларів в місяць, працюючи у вільний час. А погодьтеся, для додаткового заробітку це вже не так і погано, якщо врахувати, що мінімальна зарплата в Україні – 50 долларів на місяць. Потрібне знання російської мови і хороша грамотність. Але все ж це заробіток в Інтернеті Україна, а не Росія, оскільки таким чином можна заробляти, навіть знаходячись в селі чи на дачі, тільки був би Інтернет. Якщо ви не знаєте російську мову чи не дуже грамотні – можна підучитись, це не програмування і не складно. Тим більше, що багато сервісів пропонує перевірку орфографії. Для заробітку копірайтером потрібно знати багато понять, в які будете поступово вникати – унікальність тексту, семантичний аналіз, тошнота тексту і так далі. Деякі сайти, наприклад Адвего, пропонують заробіток в Інтернеті в доларах, зважаючи на падіння курсу гривні, працювати на цій біржі стало досить вигідно.

Заробіток на відгуках схожий на заробіток копірайтером з тією різницею, що потрібно писати на різних сайтах відгуки про подорожі, побутову техніку, різні події та речі, що нас оточують. Цей спосіб із заробітку в Інтернеті без вкладень на інших сайтах найцікавіший. На різних сайтах є різні вимоги до відгуків, але принцип один – відгук повинен бути корисним, унікальним і з унікальними фотографіями і написаний грамотно (допускаються помилки і розмовна мова, але мінімально). На написанні відгуків багато не заробиш, але відгук приносить постійний прибуток за його перегляди іншими користувачами постійно йде оплата. Заробіток на відгуках – дуже простий і приємний, бо ви не слікуєте за розкруткою інтернет-сайту і пишете те що хочете і про те що хочете і стиль написання більш-менш довільний. Цей заробіток “розслабляє”, однак він не приносить багато грошей – при постійній зайнятості можна заробити мінімальну зарплату за написання статей і декілька десятків гривень в місяць за перегляди. Звичайно, можна заробити більше, але наскільки прозоро іде підрахунок переглядів – невідомо, це все скрито від стороннього погляду.

Схожий заробіток до заробітку на відгуках є заробіток на запитаннях і відповідях, де гроші нараховуються за задані питання та відповіді на них.

Заробіток на форумах – новий вид заробітку в Інтернеті. Спілкуватися за гроші можна на різні теми на різних форумах, тому кожен може обрати те, що йому до душі.

Є різні сайти для заробітку в Інтернеті, але багато прибутку може принести торгівля в Інтернеті. Торгувати можна череж біржі безкоштовних чи платних оголошень (OLX, колишній Slando), через торгові площадки, як Аукро, (чи Молоток у Росії), через форуми (на історичному форумі Віоліті є спеціалізований аукціон). Цікавий заробіток, який зараз непогано розвинений – односторінкові сайти (сайты-одностраничники російською). Також можна торгувати через соціальні мережі, наприклад Вконтакте дуже популярне завдяки тому, що акаунт може бути торгівельною площадкою, де друзі можуть бути постійними клієнтами.

Заробіток на фотостоках. Цей заробіток досить прибутковий, але він вимагає досконалого знання мистецтва фотографії. Іноді кажуть, що фотографії можна робити будь-яким фотоапаратом, можливо, але все ж бажано володіти дзеркальним апаратом і мати навики роботи зі світлом при зйомці і фотошопом при редагуванні.

Заробіток фрілансером. Фрілансер – це не професія, це просто людина, яка віддалено працює за комп’ютером, виконуючи різні завдання. Якщо ви перейдете за посиланням, ви знайдете список можливих фрілансерних професій, які зараз ціняться роботодавцями. Причому цей список може нескінченно поповнюватися. Думаю кожен може спробувати себе у професії фрілансера, наприклад, заробіток копірайтером – це теж фрілансерська робота.

Онлайн та офлайн робота

Заробіток пошуками – це взагалі то не комп’юрерна робота. Я маю на увазі щось шукати “в реалі” і з цього  мати якийсь матеріальний зиск (і, звичайно, азарт). Але хороші пошуки можуть мати підготовчу роботу за допомогою комп’ютера – перегляд карт, звітів, відгуків, думки інших людей, які займаються пошуками (я маю на увазі не тільки скарби, але і гриби, ягоди, навіть металобрухт).

Заробіток на відео – заробіток на Youtube зараз дуже популярний. Кожен може скинути з цифровика своє відео на Youtube, зареєструватися в Adsense і розпочати заробляти. Тільки конкуренція дуже велика – пробитися важко. Але є люди, яким вдається непогано заробити. Я не маю на увазі “передирання” чужих відео, є і талановиті особистості, які розуміють процес заробітку і водночас вміють зацікавити публіку своїми розробками.

Заробіток на роботі. Крім роботи в Інтернеті можна заробляти на звичайній роботі, але Інтернет допомагає працювати ефективніше, наприклад, працювати деякий час віддалено при неможливості працювати в офісі, можна організувати віддалений контроль роботи, за допомогою Інтернету можна шукати клієнтів, навіть саму роботу. Дуже важливо зранку іти в офіс, на будову, в поле, а вечером – повертатися. Робота цілком перед монітором без живого спілкування з людьми є нецікавою і шкідливою.

Так заробляти не варто

Як не варто заробляти в Інтернеті і сайти з дуже малим заробітком. Багато сайтів пропонують заробіток, але дуже мізерний, може вийти навіть декілька доларів на місяць при повній зайнятості. Крім того, багато сайтів із так званого “заробітку” заражають комп’ютер вірусами, надають шкідливу інформацію, не в тому напрямку “промивають мозги”.

Як НЕ можна заробити – ЛОХОТРОНИ. Багато ресурсів в Інтереті є відверто шахрайськими, вони обманним шляхом призводять до такого азарту в людини, що іноді можна втратити всі гроші, а не надбати їх.

Hosting Ukraine

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.