Як зробити і вставити статичний баннер в WordPress

Комп'ютерні банери подібні на вуличні

Комп’ютерні банери подібні на вуличні

Баннери дозволяють рекламувати та заробляти на рекламі. Як вставити баннер у Ворпрес, як можливо заробити на ньому – у цій статті.

Як зробити і вставити статичний баннер в WordPress

Як зробити статичний баннер

Баннери робити надзвичайно просто, особливо коли йде мова про статичний баннер. Фактично статичний баннер – будь-яке зображення. Робите в графічному редакторі потрібне зображення з написом, потім заливаєте на сервер із зображеннями (я заливаю на radikal.ru). На “радикалі” спершу завантажуєте зображення пунктом “выберите файл”, потім тиснете “загрузить”, вибираете у відкритому меню пункт 1 “ссылка”. Це і буде посилання

Код баннера наступний

</a><a href=”http://адреса_вашого_сайту“><img src=”http://посилання_на_зображення”/></a>

Вставка баннера у Вордпрес

У мене вийшло дуже просто, але я робив для прикладу, декілька хвилин в онлайн-конструкторі баннерів. Рекламувати конструктор не буду, просто введіть у пошуковій системі. Конструктором баннерів вигідно користуватися, бо досить зручно додавати фон, написи, елементи

Баннер

Баннер

Зробив баннер у вигляді “башти” – 240х400 пікселів

Вставив на місце бокових віджетів – заходите у WordPress в консоль, потім – “Внешний вид” – Виджеты – текст – вставляєте код баннера. Потім піднімаєте вручну боковий рекламний віджет вище (я даю після пошуку по сайту).

Заробіток на баннерах

Попутно розповім, як можна заробляти на баннерах. Статичні баннери ставлять за оплату на певний час, наприклад, виставляють вартість реклами на місяць.

На біржах баннерів та за допомого спеціальних скриптів оплата за баннери дається за певну кількість показів – як правило, за тисячу показів. Можна поставити скріпт баннера у себе на сайт і брати гроші напряму з рекламодавців. Це виглядає приблизно так – на місці баннеру стоїть текс “тут може бути ваша реклама”, рекламодавець зв’язується з адміністратором сайту і після домовленості про вартість надсилає код свого баннеру. Код вставляється і баннер прокручується.

Ротабан - біржа для заробітку на баннерах

Ротабан – біржа для заробітку на баннерах

Також є спеціальні скріпти, які дозволяють контролювати рекламу в напівавтоматичному режимі – рекламодавець дає свій баннер, оплачує покази, а власник сайту тільки модерує чи прийнятна реклама чи ні і тисне на кнопку “дозволити” чи “заборонити”.

Можна також зареєструватися у спеціальній біржі, наприкла, Ротабан. Однак тут є свої вимоги – не менше 300 відвідувачів щодня і крім того текст сайту повинен бути на російській мові, що є непереборною першкодою для українських сайтів. Крім того, потрібно ділитися з біржею доходами. Однак не потрібно витрачати час на пошук рекламодавців і місце під баннер на хорошому сайті не простоює – хоча на хороших сайтах вільне рекламне місце ніколи не буває.

Щоб заробити на баннерах, сайт повинен мати хороше відвідування, щоб його контролювати, потрібно вставити лічильник, який також має можливість збирати інформацію про відвідувачів сайту. Крім заробітку на баннерах є інші можливості заробітку в інтернеті.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.