Як добавити лічильник відвідувань та поміняти ссилочки у WordPress

Логотип WordPress

Щоб ви могли заробити якісь кошти на сайті, потрібно контролювати його відвідуваність, для цього необхідно вставити лічильник відвідування. Спершу потрібно скачати код лічильника. Я колись використовував HotLog, хороший лічильник, зараз є безліч лічильників. Однак я б рекомендував поставити Яндекс Метрику і Liveinternet. Цих двох лічильників цілком досить, оскільки більше “рахувальників” буде тормозити загрузку сторінок, що в свою чергу може призвести до відмов користувачів та песимізації пошуковими системами.

Як вставити лічильник відвідуваності у Вордпрес

Автотрафік нагадує трафік на сайт - його можна відрегулювати і збільшити

Автотрафік нагадує трафік на сайт – його можна відрегулювати і збільшити

Реєструєтесь, вводите адресу сайту, на якому буде лічильник, вибираете тип лічильника і скачуєте код.
Щоб вставити лічильник на головній сторінці, потрібно зайти в адміністративну панель, зліва знаходимо “Внешний вид”, звідки переходимо у “Редактор”, справа ми бачимо різні теми, які можна редагувати, потрібно відкрити файл “Подвал” (footer.php). Там ми вставляємо код лічильника перед передостаннім рядком body.

Як поміняти назву ссилочок на ЧПУ (чоловіко понятні урли)

Вордпрес можливо і не найкраща платформа для сайту, однак це найпростіша серед ефективних CMS

Вордпрес можливо і не найкраща платформа для сайту, однак це найпростіша серед ефективних CMS

Адреси сторінок повинні бути у вигляді так званих ЧПУ (чоловіко понятних урлів або зрозумілих адрес). Це допомогає пошуковим системам краще зрозуміти, про що йдеться у сайті і такі сторінки позиціонуються вище. Як не дивно, багато старих сайтів мають закінчення інтернет адрес у вигляді цифр і літерних символів – звичайно, якщо їх змінять, то сторінки випадуть з індекса і вони випадуть з індекса. Тому нові сайти мають невелику перевагу, однак змінювати ссилочки потрібно з самого початку, як я вже казав, щоб сторінки не переіндексовувалися з новими адресами.

На новому сайті потрібно поміняти назву адрес. Потрібно зайти в Настройки (Settings) -Постоянные ссылки (Permalinks) і у графі Произвольно (Permalinks) подати наступну фразу

/%category%/%postname%.html

Після цього ссилки зміняться на назви категорій і статей, будуть краще шукатися пошуковиками.

Плагіни Rus to Lat та Cyr to Lat

Сео схоже на альпінізм - вершину видно завжди, а добратися до неї зможуть одиниці

Сео схоже на альпінізм – вершину видно завжди, а добратися до неї зможуть одиниці

З чого потрібно починати роботу у WordPress? Потрібно робити зрозумілі адреси, але цього замало – сторінки краще позиціонуються, якщо їхні адреси пишуться не кирилицею, а латиницею. Для цього потрібно поставити плагіни Rus to Lat або Cyr to Lat і назви адрес змінюються у відповідності до правил транслітератції.

Який плагін краще – невідомо, користуються і тим і тим, але Рус наскільки я знаю давно не оновлявся і є імовірність того, що він може перестати підтримуватися новими версіями Вордпрес (поки-що підтримується), а плагін Кирилися на латиницю поки-що оновлюєтья, значить над ним працюються розробники. Ще я знаю, що якщо поставити плагін на старий сайт, то плагін Рус поміняє тільки нові ссилочки (можливо є такі налаштування, а може автоматично), а плагін Кирилиці на латиницю змінить всі адреси всіх сторінок і вони випадуть з індекса (у мене так було, але я знав на що йду), і відвідуваність різко впаде, можливо до нуля.

Поки не вдається заробити на власному сайті, спробуйте роботу копірайтера або працю фрілансера – прибуток на власному сайті приходить не одразу розкрутка свого сервісу при щоденній роботі може тривати рік або навіть більше.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *